MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6616603
nr 661 6603
Stolar
Ett par, barockstil, Sekelskifte 1900
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 11 oktober 2010
kl 17:27:25
350 kr
500 kr
500 kr